Galanterie Stoklasa

Firma Stoklasa byla založena už v roce 1990, má tedy na trhu velkoobchodního textilu svoje místo už řadu let a za tak dlouhou dobu toho dokázali opravdu dost. Stoklasa má vybudované zázemí nejen u nás, ale dokonce i zahraničí, kde jsou jejich zaměstnanci, jako obchodní zástupci zaměstnání hned v několika zemích.

Nejvíce poboček můžete najít samozřejmě v České republice, Německu, Polsku,  Slovensku a Maďarsku. Díky tomu, že o sortiment Stoklasa je takový zájem byl vybudován internetový obchod, který je dostupný všem a hned v několika světových jazycích.

Nejen, že je sama o sobě nabídka zboží obrovská, ale dokonce i nabídka doručení vaší zásilky je velmi rozmanitá. Zboží si totiž můžete nechat zaslat poštou, vyzvednout si ho připravené přímo ve velkoobchodě, nebo si ho nechat doručit obchodním zástupcem společnosti. Stoklasa se zaměřuje hlavně na velkoobchodní prodej, ale jsou vám k dispozici dokonce i dvě kamenné prodejny.

Jedna je v Opavě, přímo v obchodním centru a tu druhou najdete Kravařicích. Pokud by jste to neměli blízko ani na jedno z uvedených míst můžete navštívit rovnou velkosklady. V sortimentu firmy Stoklasa najdetelůžkoviny, záclony zkrátka všechen bytový textil, dekorační zboží pro aranžéry, bytové architekty a floristy, bižuterii a komponenty, zboží pro zkrášlení domova, kancelářských prostor nebo společenských místností.

Napsat komentář