Galanterie Praha

V Praze je galanterií hned několik. A to jak těchvelkoobchodních, tak i maloobchodních. Vaše rozhodování, do které galanterie se vydat by se mělo odvíjet především od nabízené sortimentu a od věci, kterou potřebujete zakoupit.

Nejlepší je zaměřit se na galanterie s doplňkovým sortimentem, kde najdete mimo látek, metráže i jehlice, pletací příze, nitě nebo vidlice na pletení.

My si zde uvedeme hned několik obchodů, které můžete navštívit.

Galanterie

Jednou z nich je i galanterie Švadlenka u Kočky. Ta se nachází na Praze 9 na ulici Sokolovská. V jejich nabídce najdete i doplňkový sortiment jehož součástí je noční oblečení, kojenecký textil, bytový textil nebo punčochové zboží. V samotné galanterii pak najdete několik tisíc druhů knoflíků, pletací příze, bohatý výběr z měkké a tvrdé galanterie. Všechno zboží je zároveň dostupné ve všech existujících barvách.

Další je Galanterie Kalců. Jedná se o rodinnou firmu, která působí v Praze už od roku 1993 a zabývá se prodejem metrového textilu a galanterie. Jejich nabídka je skutečně obrovská a můžete zde najít rozmanité množství jednotlivých tkanin. V nabídce jsou dekorační látky, oblekové a kostýmové látky, kabátové tkaniny, technické textilie nebo sportovní textilie. Všechen dostupný sortiment je k dispozici na jejich internetových stránkách společně s e-shopem, kde si můžete pohodlně nakoupit třeba z domova.

Napsat komentář